Bohunka a Jindřich
Velmi tradiční jihočeská svatba s chodskými koláči a úžasně milými lidmi. Překrásné prostředí, obřad uprostřed přírody s protékajícím potůčkem a neskutečně roztomilá družička ve žlutém.
Adina a Standa
Jedna z mých úplně prvních svateb. Před ní mě dokonce kontaktovali svatební hosté a natočili jsme Adině a Standovi hudební videoklip, který jim byl puštěn jako překvapení při svatebním obědu.
Eliška a Pepa

Středověká svatba, taková, jakou si přeje řada malých holčiček. S dobovou hudbou, obřad v tajemných rozvalinách kláštera Kuklov v Jižních Čechách. Hostina ve Špindlovské krčmě a všichni hosté pěkně v kostýmech.
Karel a Káťa
"Zavaž mi střevíček" ani "Rozvíjej se poupátko" jsem ten den nezaslechla. Přesto zámek Hluboká dýchal svou nezaměnitelnou pohádkovou atmosférou. Po svatbě se byli novomanželé projet v kočáře až dolů k jezeru a udělali tak radost nejen sobě, ale hlavně své nádherné maličké dcerce.    
Jitka a Václav
Hostinec U Prejzků, příhodně zasazený do okolní nádherné krajiny, a svatba dvou velkých sympaťáků. Nevěsta v překrásných šatech a ženich, který neváhal zvolit do svého nástupu k oltáři metal. Jejich vtípek s "rudou svatbou" z "GOT" se všem jistě zaryl do paměti.
Veronika a Martin
Těmto dvěma pršelo štěstí celý den. Nijak to ale neubralo na kráse svatbě, odehrávající se co by kamenem dohodil od vyhledávané obce Úterý - na Peckově mlýně uprostřed lesů. Boty měli promočené úplně všichni, ale nejvíc kapek na tváři měla nevěsta od slz dojetí.

Katka a David
Mít svatbu v Biskoupkách vyžaduje notnou dávku humoru, stejně jako jím nešetří místní starosta a majitel hostince. A tak se slzy dojetí mísily plynule se slzami smíchu a všem bylo v útulných prostorách moc hezky. 
Martin a Nikola
Netradiční svatba se zvyklostmi a tradicemi českými a ukrajinskými. Většina přítomných díky nim měla slzy v očích ještě než se vůbec vyjelo z domu ženichových rodičů. A to, že se na poslední chvíli přesouval obřad kvůli dešti do prostor krásné stodoly, jedinečné atmosféře jen přidalo.
Martina a Jaroslav
Tihle novomanželé vzali svatbu po svém. Nevěsta přijela v červeném, perfektně nazdobeném, trabantu - a oba novomanželé se po obřadu odebrali projet se po louce na golfových vozítkách. O legraci tu nouze nebyla. 
Cestovné: do 50 km od Plzně zdarma, nad 50 km 3 Kč/km.
Back to Top